Сите ученици од прва година да стапат во контакт со класните раководители на е-mail адресите кои се напишани со цел да состават групи за понатамошна комуникација најдоцна до 10.9.2020. На web-страната на училиштето ќе биде објавено кога учениците од прва година ќе земаат учебници.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
 

Напишете коментар